כיצד מרפאט מסייעת לווטרינרים?

בתור וטרינרים, אתם כמובן מחויבים להעניק לחיות המחמד, את הטיפול הטוב ביותר שניתן להעניק. הבעיה היא שלקוחות רבים לא מסוגלים לעמוד בהוצאות הטיפול בחיית המחמד שלהם, ואז נוצר מצב בעייתי ולא נעים עבור שני הצדדים.

מרפאט פותרת את הבעיה המרכזית בתחום

מרפאט מעוניינת לענות בדיוק על הדילמה הזו – בין חוסר היכולת של הלקוח לשלם עבור הטיפול ובין המחויבות של הווטרינר להעניק את הטיפול. השירות הוקם על מנת לעזור ללקוחות לעמוד בנטל ההוצאות הרפואיות הקשורות באחזקת חיית מחמד.

 

עם מרפאט, לא תשמעו יותר ויכוחים מביכים ולא נעימים כגון “אולי יש טיפול יותר זול?”, “אפשר לעשות הנחה?”, וכדומה. הלקוחות שאנחנו נשלח אליכם באופן קבוע יתנהגו אחרת לגמרי, ויבקשו את הטיפול הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלהם.

 

העניין עובד באופן פשוט ביותר – הלקוחות משלמים לנו תשלום חודשי קבוע ונמוך, ובתמורה אנחנו מעניקים להם את האפשרות והיכולת לטפל בחיית המחמד שלהם, אצל וטרינרים העובדים איתנו, ללא כל עלות.

 

אנחנו נשלם לכם, הוטרינרים, ישירות בתום הטיפול, ולעיתים הלקוח יידרש להשתתפות עצמית סמלית. התוצאה היא שאתם, הוטרינרים, מפסיקים להתעסק עם עניינים פיננסים מול הלקוחות, כך שאת מירב זמנכם ומאמציכם תוכלו להקדיש לטיפול בבעלי החיים הזקוקים לעזרתכם.

 

מרפאט הינו שירות פורץ דרך בישראל, אולם שירות דומה כבר קיים במקומות אחרים בעולם. מחקרים אשר בדקו את אופן התנהלות השירות הדומה, מצאו כי לקוחות המנויים על השירות ביקרו במרפאה עם חיית המחמד שלהם כ-40% יותר מאשר לקוחות שלא מנויים על השירות, וההוצאות הרפואיות שלהם היו כפולות.

 

בתוך כך, מרפאט מסייעת לווטרינרים גם באופן ישיר – אנו מביאים לקוחות חדשים למרפאה ומעלים את תנועת הלקוחות. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לטפח את הקשר מול הלקוחות וליצור נאמנות כלפי המרפאה.

 

וטרינרים, רוצים לשמוע עוד? לקבל מענה לשאלות שהתעוררו אצלכם? צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

קופת החולים לחיות מחמד
דואגים לחמודים בלי לדאוג מעלויות הטיפולים

להצעת מחיר והצטרפות