השתתפות עצמית לפי כתב השירות של מרפאט

שירות מרפאט מעניק כיסוי רפואי מלא לחיות מחמד, מחיסונים ועד טיפול רפואי. מה הכיסוי כולל ומה אתם נדרשים לשלם במסגרת השתתפות עצמית? כל הפרטים כאן בפירוט של כתב השירות.

מהו שירות Marpet?

אין ספק שלגדל כלב או חתול זה אושר גדול. חיית מחמד שלנו מעניקה לנו חום ואהבה, וגורמת לסיפוק עצום. יחד עם זאת, כלבים וחתולים זקוקים לצרכים רפואיים שעלולים לעלות ביוקר. כדי לחסוך את העלויות הגבוהות הכרוכות בטיפול הרפואי ובחיסונים, אנחנו מציעים לכם להכיר את שירות Marpet.

 

שירות Marpet הוא שירות רפואי מקיף לכלבים וחתולים הכולל כיסוי רפואי מלא, החל מחיסונים ועד טיפול רפואי שנדרש בעקבות מחלה, תאונה או פציעה. הטיפול, הכולל שירות וטרינרי 24 שעות ביממה, מתבצע באמצעות רשת ארצית של וטרינרים המשתתפים בהסדר עם מרפאט.

 

עם ההצטרפות לשירות שלנו, תוכלו לגשת עם הכלב או החתול שלכם לאחת מהמרפאות הוטרינריות הנבחרות בהתאם לכתב השירות שלכם, כדי שיקבל את החיסון או הטיפול הנדרש.

 

במסגרת השירות, אנו נדאג לשלם עבור הטיפול הרפואי באופן מידיי. כך שאתם לא תצטרכו להתעסק בבירוקרטיה הכרוכה בהגשת תביעה. בזכות השירות תוכלו להיות רגועים שחיית מחמד שלכם מקבלת טיפול הרפואי מבלי לדאוג לעלויות הגבוהות.

מה הכיסוי הרפואי כולל?

הכיסוי הרפואי של Marpet כולל טיפול רפואי מלא בעקבות תאונות, מחלות, ניתוחים, אשפוז, טיפול בבתי חולים ושירותי חירום, שירותי אבחון מתקדמים וחיסונים וטיפולים מונעים.

 

השירות אינו כולל טיפול במצב רפואי מולד או כזה שהיה קיים לפני שהצטרפתם למרפאט, טיפולים הקשורים להיריון, לידה, פיריון והרבעה, טיפולי שיניים והבדיקות הנלוות לטיפולים והוצאות שהן לא עבור הליכים רפואיים כמו תרופות, שבב, מזון, אגרת רישוי, גזירת ציפורניים ועוד.

על מה יש לשלם במסגרת השתתפות עצמית?

כתב השירות של Marpet כולל חיסונים וביקור אצל וטרינר ללא השתתפות עצמית. כך לדוגמה, מחיר חיסונים לשנה לכלב הוא 700 שקלים, ומבוטחי מרפאט זכאים לחסן את כלבם ללא כל עלות. ביקור אצל וטרינר עולה 200 שקלים, אך עם הצטרפותכם לשירות שלנו, הביקור יהיה ללא תשלום.

 

במסגרת השתתפות העצמית הבסיסית, עבור טיפולים רפואיים תידרשו לשלם השתתפות עצמית בעלות של 10% ממחיר הטיפול ועבור טיפול אצל רופא מומחה תידרשו לשלם השתתפות עצמית בעלות של 35% ממחיר הטיפול. שירותי הבריאות של מרפאט מאפשרים לכם לחסוך באופן משמעותי בעלויות הטיפול.

 

לדוגמה, אם כלבכם בלע חלילה גוף זר, טיפול אצל וטרינר ללא הביטוח של מרפאט יעלה לכם 4,100 שקלים. עם כתב השירות שלנו הכולל השתתפות עצמית בסיסית, הטיפול יעלה לכם 410 שקלים בלבד.

שירותי בריאות לכלב ללא השתתפות עצמית

לצד הביטוח של מרפאט הכולל השתתפות עצמית בסיסית, ניתן להוסיף לכתב השירות כיסוי ללא השתתפות עצמית. זהו למעשה הכיסוי היחיד בישראל ללא השתתפות עצמית, כך שלא תצטרכו לשלם שקל עבור מגוון רחב של טיפולים וחיסונים, כמו טיפול בדלקת מעיים, טיפול בהקאות ושלשולים, הסרת מסה עורית ועוד.

 

מה כולל שירות מרפאט?

מה לא נכלל בכתב השירות?

קופת החולים לחיות מחמד
דואגים לחמודים בלי לדאוג מעלויות הטיפולים

להצעת מחיר והצטרפות