צעצועים מומלצים לכלבים וחתולים – במה כדאי לבחור?

אתם אוהבים צעצועים. גם חיית המחמד שלכם. צעצועים הם מקור כיפי לתעסוקה ושעשוע לחיות מחמד כשאתם לא נמצאים, ועוזרים לשמור על בריאותם – כך שיש להם חשיבות מעבר לעיסוק עבור החיה.

 

צעצועים נותנים לחיית המחמד את ההרגל להתעמל, מעבר לחוויה מהנה ששומרת עליהם צעירים בנפשם וגופם. ידוע שחיה שרגילה לשחק היא בריאה יותר.

טיפים לרכישת צעצועים לכלבים

למעשה, לצעצועים יש תפקיד חשוב בהתפתחות רגשית ומנטלית של החיה. הם מספקים פתרון מצוין לשעמום, לעיסה מיותרת וחרדות. יש להביא בחשבון שכשם שיש מגוון של מצבי רוח לחברכם השעיר, יש מבחר גדול של צעצועים שניתן לרכוש.

 

אז לפני שתבחרו מתוך המגוון העצום של צעצועים בחנות החיות, השקיעו מעט מחשבה במה שאתם קונים. לפניכם מספר טיפים לרכישת צעצועים לכלבים ולבעלי חיים אחרים.

 

1. התחשבו בגודל חיית המחמד.

2. ודאו כי אין חלקים קטנים בצעצוע שהחיה עלולה לבלוע ולהיחנק מהם.

3. מקלות ועצמות יכולים להיסדק ולגרום לחנק והקאות. למעשה הם עלולים אף לנקב חורים בחלל הפה ובגרון של חיית המחמד, אז השתמשו בצעצועי לעיסה מיוחדים כגון עצמות מגומי, ותוכלו לאפשר לחיית המחמד שלכם ללעוס ללא דאגה.

4. פעמונים יכולים להיות בעייתיים עבור ציפורים, מעבר להיותם מעצבנים. השתמשו בצעצוע שמספק אוכל כשמשחקים איתו – אוכל ומשחק הולכים יד ביד. נזכיר גם לוודא לא לתת לציפור צעצועים שמשתמשים בעור, צבע, או חומרים לשימור עץ שכן הם עלולים להיות רעילים.

5. חתולים אוהבים לרוב להתחבא בתוך שקיות ניילון, ויש כאן סכנה שראשו ייתקע בידית של השקית, דבר שיוביל לחנק, אז גם כאן מומלץ לרכוש צעצוע שמספק אוכל במהלך המשחק.

6. כשרוכשים צעצועים מהאינטרנט, הקפידו להשוות מחירים – רבים מחנויות החיות באינטרנט מציעים מבצעים והנחות שיחסכו לכם כסף.

חשוב ביותר – שימו עין על חיות המחמד שלכם כשהם משחקים עם הצעצוע. כך תפחיתו את הסיכויים לתאונות

קופת החולים לחיות מחמד
דואגים לחמודים בלי לדאוג מעלויות הטיפולים

להצעת מחיר והצטרפות