אלף את כלבך לא ללעוס דברים
אם כי לעיסה היא דבר טבעי ובריא, ברור לנו שזה לא אומר שצריך לתת לכלב שלנו חופש ללעוס כל דבר בבית. חשוב שכל כלב או כלבה ילמדו את ההבדל בין דברים שמותר ללעוס (צעצועים, חבלים וכו') ודברים שאסור המשך לקרוא ..

התאמת הריהוט בבית עם חתול
אם אתם ברי מזל ויש לכם חתול (או כמה מהם), בחרתם אחד מחיות המחמד האהובות והטובות ביותר שיש. ואם כבר התחייבתם לבעלות על חתול/ים, אתם בוודאי רוצים להיות הבעלים הכי טובים שתוכלו להיות עבורם. בדומה מאוד להורים שקונים כל מה שאפשר עבור ילדיהם, כך גם מומלץ שתדאגו שיהיה לכם את כל הריהוט והאספקה שתצטרכו בכדי לקבל את החתול לביתכם בצורה הטובה ביותר ולספק לו חיים בריאים ומאושרים. המשך לקרוא ..

איזה צעצועים מומלצים עבור חיית המחמד שלי?
תודו בזה, אתם קונים צעצועים לחיות שלכם בתור תירוץ לשחק בהם בעצמכם. במאמר הבא נחקור את הסיבות שיש לקנות צעצועים לחיות מחמד וממה להיזהר. תהינו עם הצעצוע החדש שלכם! המשך לקרוא ..

הכנת אוכל בבית לתזונה מאוזנת עבור כלבכם
כשבוחרים סוג של אוכל לכלבים, יש מבחר עצום, ולחלק מהכלבים אף אחד מהסוגים אינו מתאים המשך לקרוא ..

למה החתולה שלי נושכת לי את היד כשאני מלטפת אותה?
התמקמת בכורסא הנוחה שלך עם ספל שוקו חם וספר מרתק שכמעט כבר סיימת. החתולה שלך נעמדת על-יד הכורסא ומישירה לך מבט. את קוראת לה והיא עולה לכורסא, את מלטפת את ראשה באהבה והיא נענית בגרגור חביב של הנאה. עם יד אחת מחזיקה בספר, והשניה מלטפת את החתולה את שוקעת חזרה אל תוך הספר והכל נראה מושלם, עד שפתאום החתולה מתחילה לנשוך... המשך לקרוא ..

שימוש באוכל כתמריץ באילוף כלבכם
לפני תחילת שיעור באילוף כלבכם בעזרת אוכל, מומלץ לבדוק קודם אם מזון מסוים יהווה עבורו תמריץ ראוי שייתן לו מוטיבציה לבצע מטלות. התחילו בסביבות השעה שהכלב רגיל לאכול; קחו חתיכה מהאוכל שלו והחזיקו אותו מול פניו של הכלב. המשך לקרוא ..

חתול ותיק, תכיר: חתלתול חדש
אז קראתם איפשהו שיהיה רעיון טוב להביא חתלתול חדש הביתה לארח חברה לחתולכם הוותיק. אתם גם זוכרים איזה כיף היה כשהיה לכם גור חדש, והתגעגעתם לימים ההם. המשך לקרוא ..

להבין את כלבך
יש תכונות מסוימות המשותפות למרבית הכלבים, עם זאת לכל כלב יש אישיות מיוחדת משלו - המפתח ליחסים מאושרים בין כלב לבעליו הוא בהבנת כלבכם. המשך לקרוא ..

5 שיטות ללמד את חתולך להשתמש באסלה
בסופו של יום ארוך, למי יש כוח לרוקן את הארגז החול של החתול? לא לי בכל אופן. עד עכשיו ארגז החול היה הכרח של המציאות, מחיר שצריך לשלם עבור חיים עם חברינו הפרוותיים. אך לא עוד. יש פתרון מחתרתי שפותח עבור אלו שהספיק להם מריקון ארגז החול כל שני וחמישי – אילוף החתול להשתמש באסלה. המשך לקרוא ..

ספורט והתעמלות לכלבך
ספורט והתעמלות זה לא רק לבני-אדם. הפעילות הגופנית אהובה עד מאוד גם אצל חברו הטוב של האדם. בשביל כלבכם, התעמלות לא רק הופכת את חייו לכיפיים יותר, אלא גם לבריאים יותר. הרכבנו בשבילכם רשימה של פעילויות שתוכלו לעשות עם כלבכם, בהתאמה לגזעו וגילו, כמובן. המשך לקרוא ..

גם חתולה צריכה את שנת היופי שלה
אם אתם בעלי חתולים חשוב שתשקיעו בסידור מקום טוב עבורם לנוח ולישון. כך תוכלו גם "לשחרר" את הפינות בבית שעליהם החבר השעיר שלכם השתלט. המשך לקרוא ..

כתבו עלינו במאקו - במסגרת הכתבה: כמה עולה לגדל כלב
עם כל האהבה, ויש המון, תודו שאי אפשר ללכת איתה למכולת, גם לא על ארבע. אז כמה באמת עולה לגדל כלב? מהוצאות המזון, דרך טיפולים רפואיים ועד אקססוריז: כל ההוצאות שתצטרכו לקחת בחשבון רגע לפני שאתם מתחילים ידידות נפלאה. בהצלחה
המשך לקרוא ..

אפשר להתנשק עם כלבך האהוב. מדענים טוענים שזה טוב לבריאות
נשיקה מכלב זה ממש כמו יוגורט פרוביוטי. חוקרים מעלים תיאוריה חדשה שאולי תעזור בפעם הבאה שמישהו מסתכל עלייך מוזר כשאתה מנשק את הכלב שלך. המשך לקרוא ..