חייג אלינו: 5761*

מרפאט מעוניינת לענות בדיוק על הצורך הזה. השירות הוקם על מנת לעזור ללקוחות לעמוד בנטל ההוצאות הרפואיות הקשורות באחזקת חיית מחמד. עם מרפאט, לא תשמעו יותר ויכוחים מביכים ולא נעימים כגון "אולי יש טיפול יותר זול?", "אפשר לעשות הנחה?", וכדומה. הלקוחות שאנחנו נשלח אליכם באופן קבוע יתנהגו אחרת לגמרי, ויבקשו את הטיפול הטוב ביותר עבור החייה שלהם.

העניין עובד באופן פשוט ביותר – הלקוחות משלמים לנו תשלום חודשי קבוע ונמוך, ובתמורה אנחנו מעניקים להם את האפשרות והיכולת לטפל בחיית המחמד שלהם, אצל וטרינרים העובדים איתנו, ללא כל עלות. אנחנו נשלם לכם, הוטרינרים, ישירות בתום הטיפול, ולעיתים הלקוח יידרש להשתתפות עצמית סמלית. התוצאה היא שאתם, הוטרינרים, מפסיקים להתעסק עם עניינים פיננסים מול הלקוחות, כך שאת מירב זמנכם ומאמציכם תוכלו להקדיש לטיפול בחיות.

מרפאט הינו שירות חדש ופורץ דרך בארץ, אולם שירות דומה כבר קיים במקומות אחרים בעולם. מחקרים אשר בדקו את אופן התנהלות השירות הדומה, מצאו כי לקוחות המנויים על השירות ביקרו במרפאה עם חיית המחמד שלהם כ-40% יותר מאשר לקוחות שלא מנויים על השירות, וההוצאות הרפואיות שלהם היו כפולות.

אנחנו נעזור לעסק שלכם, משום שאנחנו נביא לקוחות חדשים למרפאה שלכם, ונעלה את תנועת הלקוחות במרפאה על כל המשתמע מכך. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לטפח את הקשר מול הלקוחות שנביא לכם, ולהגדיל את הנאמנות שלהם כלפי המרפאה.

אנחנו נגדיל את החשיפה למרפאה שלכם, בין היתר באמצעות קישור באתר שלנו.

אז אם השירות שלנו מסקרן אתכם, ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולקבל מענה לשאלות שהתעוררו אצלכם, אנא התקשרו אלינו או שלחו לנו אימייל, ואנחנו נשמח להשיב לכם במהירות, ביעילות ובאדיבות.

תודה על הקריאה,

צוות מרפאט.